1 2 3 4
 
 • E

  edu art house pl korepetycje 3ds max v-ray photoshop
 • korepetycje

  3DS MAX, V-RAY.

  edu art house pl korepetycje 3ds max v-ray photoshop
 • korepetycje

  ARCHICAD, ARTLATIS.

  edu art house pl korepetycje 3ds max v-ray photoshop
 • korepetycje

  PHOTOSHOP

  edu art house pl korepetycje 3ds max v-ray photoshop

Korepetycje i szkolenie w firmie Edu Art House.

 

edu art house pl korepetycje 3ds max v-ray photoshop

Profesjonalne szkolenie i korepetycje pod kątem zawodowym, z naciskiem na szybkość tworzenia projektów w architekturze i architekturze wnętrz. Nauka odbywa się według specjalnie przygotowanego programu, który prowadzi prosto do Twojego celu.

Korepetycje pod kątem zawodowym:

✔ Architektura Wnętrz

( 3ds max, V-ray, Mental-Ray, Art-render, Archicad, Artlantis, Photoshop )

✔ Architektura Ogólna

( 3ds max, V-ray, Mental-Ray, Art-render, Photoshop, Corel Draw )

✔ Urbanistyka

( 3ds max, V-ray, Mental-Ray, Art-render, Photoshop )

✔ Projektowanie Ogrodów i Ogrodów Zimowych

( 3ds max, V-ray, Mental-Ray, Art-render, Archicad, Artlantis, Photoshop )

✔ Projektowanie Mebli

( 3ds max, V-ray, Mental-Ray, Art-render, Archicad, Artlantis, Corel Draw )

✔ Projektowanie Stoisk Targowych

( 3ds max, V-ray, Mental-Ray, Art-render, Archicad, Artlantis, Photoshop )

Szkolimy w programach:

✔ 3ds max

Nauka programu 3d studio max pozwala na projektowanie architektury, wnętrz, ogrodów, stoisk, tworzenie modeli mebli 3d i ich foto-realistyczne wizualizacje.

✔ V-ray

Nauka dodatku do 3d s max umożliwia tworzenia foto-realistycznych wizualizacji i animacji: architektury wnętrz, mebli, stoisk, ogrodów i architektury. Wymaga programu podstawowego, gdzie tworzymy projekt podstawowy (np. Archicad lub 3ds max).

✔ Mental Ray

Wbudowany silnik renderujacy do 3ds max, służący do tworzenia foto-realistycznych wizualizacji. Nie wymaga dodatkowej instalacji.

✔ Archicad

Nauka umożliwia projektowanie architektury, architektury wnętrz, dokumentacji 2d i generuje estetyczne wizualizacje.

✔ Artlantis

Dodatek do Archicad - do tworzenia atrakcyjnych i szybkich wizualizacji. Jest to program przydatny w wizualizacji architektury wnętrz, architektury i mebli. Wymaga programu w którym tworzymy podstawowy projekt (np. Archicad lub 3ds max).

✔ Photoshop

Nauczenie się programu daje możliwość poprawy jakości renderów, tworzenie plansz architektonicznych, obróbkę zdjęć, tworzenie tekstur i materiałów reklamowych.

✔ Corel Draw

Nauka pozwala na wykonanie takich elementów jak: dokumentacja projektowa, projektowanie logo, tworzenie instrukcji montażu mebli.

✔ Office

Nauka tworzenia dokumentacji, zarządzanie finansami, obliczania kosztów i zużycia materiałów, wszelkiego rodzaju obliczenia potrzebne w pracy Architekta, Architekta Wnętrz i projektanta.

Menu:

Autoryzowany Bardzo Skuteczny System Prowadzenia Lekcji Z 3ds Max, V Ray, Art-Render, Mental-Ray, Archicad, Artlantis, Photoshop.

Edu Art House pl korepetycje 3ds max V-ray Photoshop Mental-ray Art-render

 

Jak wyglądają lekcje:

 

Nasze lekcje są tylko indywidualne, ze względu na ich najlepszą wydajność w tej formie (względem mało wydajnych kursów grupowych). Powoduje to, że nie trzeba na szkoleniu dostosowywać się do osób trzecich (np. wysłuchując drugi raz informacji, które już się zrozumiało). Dzięki temu trener jest Twoim osobistym indywidualnym nauczycielem.

 

Czas nauki to średnio od 25-55 godzin lekcyjnych*, aby osiągnąć poziom pierwszych samodzielnych realizacji.

* zależy to również od zaangażowania i możliwości oraz poziomu startowego ucznia.

 

Sposób prowadzenia lekcji:

 

Prowadzone są pod kątem praktycznym zawodowym z przygotowanym specjalnie pod cel ucznia programem. Z naciskiem na szybkość wykonywania projektów i przyswajania wiedzy.

✔ Pierwszą fazą korepetycji jest pokazywanie i tłumaczenie danego zagadnienia ściśle związanego z celem nauki. Tak, aby jak najwydajniej osiągnąć Cel szkolenia.

 

✔ Drugą wykonanie ćwiczeń przy pomocy nauczyciela przez ucznia (tak, aby była pewność, że wszystko zostało doskonale zrozumiane).

 

✔ W trakcie szkolenia, prowadzone są notatki. Pomagają one w realizacji zadanych ćwiczeń oraz umożliwiają w późniejszym czasie samodzielne powtórzenie materiału przerobionego w trakcie trwania korepetycji. Jest to najbardziej wydajna metoda nauczania i zapamiętywania oparta na wszystkich rodzajach kodowania w umyśle nowej cennej wiedzy.

 

✔ Po lekcjach, zawsze zadawane są ćwiczenia projektowe z przerobionego zakresu lekcji. Dzięki czemu można spokojnie i bez presji czasu utrwalić zdobyte umiejętności.

 

✔ Prowadzenie szkolenia / korepetycji jest możliwe poprzez specjalistyczny profesjonalnie opracowany program (pod kątem zawodowym i z naciskiem na wydajność (szybkość) wykonywania projektów architektonicznych). Dzięki, któremu zarabiamy na projektach więcej w krótszym czasie. Tworzony jest on specjalnie przez nas z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb ucznia. Profilowany do Twojego celu.

 

Profile lekcji:

 

✔ Architektura Wnętrz,

✔ Architektura,

✔ Urbanistyka,

✔ Projektowanie Krajobrazu,

✔ Projektowanie Ogrodów,

✔ Modelowanie Mebli.

✔ Tworzenie stoisk.

 

Lekcje w programach komputerowych:

 

✔ 3ds max + Vray + Mental Ray + Art + Arnold,

✔ Archicad + Artlantis,

✔ Photoshop.

✔ Corel Draw.

 

Promocja na korepetycje:

 

✔ Promocja będzie obowiązywała do końca tego miesiąca (uczniowie, którzy zapiszą się w tym miesiącu, mają gwarantowaną promocyjną cenę do końca trwania szkolenia*).

* warunkiem jest ciągłość zajęć.

 

✔ Uczeń nie zobowiązuje się do określonej liczby godzin. Rezerwacje prowadzone są na bieżąco, co nie wymaga od ucznia od razu dużych wpłat i odbycia z góry ustalonych ilości lekcji (ilość ich dostosowana jest to potrzeb ucznia i aktualizowana w trakcie trwania szkolenia).

 

✔ Promocyjne dodatkowe zniżki przy nauce 2 osób* równocześnie.

* osoby powinny być na zbliżonym poziomie.

Lekcje On-line

 

Plusem tego typu lekcji jest: brak opłaty za dojazd, wygoda oraz niższa cena. Więcej informacji udzielamy telefonicznie - spytaj o szczegóły telefonicznie: 669 224 299